Połącz...

Inżynier Logistyki

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 137647

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej części dla przemysłu samochodowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie analiz oraz raportów logistycznych;
  • Zapewnienie ciągłości produkcji w obszarze dostaw materiałów;
  • Zarządzanie zapasem na magazynie wyrobów gotowych;
  • Potwierdzanie i aktualizację statusów zamówień;
  • Przygotowywanie dokumentów do wysyłki;
  • Monitorowanie zdolności produkcyjnych;
  • Współpraca z inżynierami w obszarze produkcji;
  • Kontakt z dostawcami zewnętrznymi;
  • Organizowanie i koordynacja transportów zgodnie z harmonogramem produkcyjnym;
  • Nadzór nad stanami magazynowymi;
  • Koordynacja dostaw części do Klienta;

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w dziale Logistyki;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Bogata wiedza praktyczna nt. planowania, transportu, łańcucha dostaw, magazynowania w obszarze produkcji;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemów ERP;
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru Lean Manufacturing;
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Logistyka | Kupno | Inżynier | Specjalista | Spedytor | Motoryzacja | Wdrażanie | Produkcja | Zamówienia | Proces | Zakupy | Kupno | Projekt | Magazyn | Transport | Transport morski | Przepływ surowców | Wytwórczy | Lean Manufacturing | ISO/TS 16949 | ISO 9001 | Wózek widłowy | Leasing specialist