Połącz...

Inżynier jakości ze znajomością j.niemieckiego - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-30-40675

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy osoby posługującej się językami angielskim i niemieckim na stanowisko inżyniera jakości.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie pełnej komunikacji z klientem w sprawach jakości
  • raportowanie wskaźników jakościowych
  • wsparcie produkcji w prowadzeniu działań korygujących
  • rozwiązywanie problemów dotyczących procesów i produktów
  • audytowanie procesów i wyrobów
  • współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości w branży produkcyjnej, preferowana branża motoryzacyjna
  • znajomość norm ISO TS 16494 i ISO 14001
  • znajomość Systemu Zarządzania Jakością i Systemu Zarządzania Środowiskowego
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów wg VDA 6.3

Korzyści

  • ciekawe, stabilne stanowisko w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie wzbogacone o korzyści pozapłacowe
  • szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynier | Specjalista | Motoryzacja | Jakość | Produkcja | Quality Manager