Połącz...

Inżynier jakości ze znajomością j.angielskiego - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 7-30-41130

Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko inżyniera jakości.

Miejsce pracy: okolice Bielska-Białej

Zakres obowiązków:

  • planowanie jakości w fazie industrializacji
  • przygotowywanie PPAP
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych co do niezgodności
  • raportowanie wskaźników jakościowych
  • wsparcie produkcji w prowadzeniu działań korygujących
  • rozwiązywanie problemów dotyczących procesów i produktów
  • audytowanie procesów i wyrobów
  • współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych (TQM, PDCA, Kaizen, Poka-Yoke, 5 WHY, Diagram Ichikawy, Metoda A3)
  • znajomość normy VDA 6.3
  • znajomość normy ISO/TS 16949

  • możliwość rozwoju zawodowego międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobra atmosfera pracy
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i kompetencji
  • pakiet korzyści pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Jakość | Inżynier | Kontroler | Specjalista | ISO/TS 16949 | 8D | TQM | FMEA | Kaizen | Well digger