Połącz...

Inżynier jakości z j.włoskim - branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135002

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży Automotive, w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy obecnie Inżyniera jakości z j. włoskim - branża Automotive

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie pełnej komunikacji z klientem w sprawach jakości
  • koordynacja działań poreklamacyjnych
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych co do niezgodności
  • raportowanie wskaźników jakościowych
  • wsparcie produkcji w prowadzeniu działań korygujących
  • rozwiązywanie problemów dotyczących procesów i produktów
  • audytowanie procesów i wyrobów
  • współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka włoskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości w branży Automotive
  • znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych (TQM, PDCA, Kaizen, Poka-Yoke, 5 WHY, Diagram Ichikawy, Metoda A3)
  • znajomość Normy ISO/TS 16949

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu

Prosimy o przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Kosztorysant | Inżynier jakości dostaw | ISO/TS 16949 | 8D | TQM | FMEA | Kaizen |