Inżynier jakości z językiem angielskim Centrum R&D Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135941

Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive, posiadającej centrum R&D specjalizujące się w rozwoju innowacyjnych rozwiązań technologicznych na rzecz międzynarodowych jednostek produkcyjnych firmy, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Inżynier jakości z językiem angielskim Centrum R&D Automotive.
Nasz Klient poszukuje kandydatów, z różnym poziomem doświadczenia (zarówno absolwentów, jak i osób z kilkuletnim doświadczeniem), gwarantując przy tym różnorodny zakres obowiązków i stanowisko w pełni odwołujące się do aktualnych umiejętności i wiedzy Kandydata.

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie problemów jakościowych w trakcie procesu wdrażania nowych produktów i realizacji nowych projektów
  • ścisła współpraca z Project Managerami i Kierownikami jakości w trakcie realizacji nowych projektów zarówno w Polsce, jak i za granicą
  • ścisła współpraca z pozostałymi międzynarodowymi jednostkami R&D firmy
  • rozwiązywanie problemów jakościowych dotyczących procesów i produktów
  • audytowanie procesów i wyrobów
  • współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości w branży Automotive
  • znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych (TQM, PDCA, Kaizen, Poka-Yoke, 5 WHY, Diagram Ichikawy, Metoda A3)

  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowoczesnych technologii dla branży Automotive
  • praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość budowania swojej kariery w międzynarodowych strukturach firmy
  • szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych oraz wewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy nastawiona na współpracę

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Kosztorysant | Inżynier jakości dostaw | Inżynier | ISO/TS 16949 | 8D | TQM | FMEA | Kaizen | Motoryzacja |