Połącz...

Inżynier jakości w obszarze elektroniki - centrum R&D

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 125012

Dla naszego Klienta, centrum R&D z branży automotive, w związku z ciągłym rozwojem centrum, poszukujemy kandydatów na stanowisko inżyniera jakości w obszarze elektroniki.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz prowadzenie aktywności projektowej w obszarze jakości
  • planowanie aktywności związanych z zapewnieniem jakości w zgodzie z przyjętym harmonogramem
  • przedstawianie regularnych raportów związanych z projektami jakościowymi
  • realizowanie audytów procesu, produktu
  • wsparcie w doskonaleniu procesu SPICE oraz architektury procesu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, informatyki, automatyki, robotyki, inżynierii lub pokrewnych dziedzin
  • doświadczenie w dziale rozwoju oprogramowania bądź elektronicznym
  • mile widziale doświadczenie z zakresu systemów wbudowanych czasu rzeczywistego dla krytycznych elementów bezpieczeństwa kierowcy (np. poduszek powietrznych)
  • wiedza z zakresu normy SPICE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy, nastawienie na współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • możliwy pakiet relokacyjny dla osób spoza Częstochowy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Elektronika | Inżynieria | Jakość | Technik | Inżynier | Elektryk | CAD / CAM | Prototyp | PCB | Mikrokontroler | RandD | Elektronika | Elektryczny | Elektryka | FMEA |