Połącz...

Inżynier jakości produktu - elektryka, automatyka

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 9 dni temu
Nr Ref. 7-30-41615

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera jakości produktu.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie najwyższej jakości produktów poprzez nadzór nad surowcami, projektami i procesami wytwarzania
  • opiniowanie zmian projektowych/konstrukcyjnych od strony jakościowej
  • utrzymanie i poprawa jakości obsługi klienta poprzez niezawodność produktów i rozwiązań proponowanych klientom
  • nadzór nad nowymi projektami przy użyciu DFSS
  • badanie przyczyn źródłowych nieprawidłowości (raport 8D)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z przełożonym z USA
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - inżynier jakości (klienta, produktu, dostawcy)
  • znajomość narzędzi jakościowych Lean lub Six Sigma
  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku, w strukturze matrixowej
  • doświadczenie w branży automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem

  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku
  • duża samodzielność
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do najnowszych technologii
  • wynagrodzenie wzbogacone o system świadczeń pozafinansowych, bonusy finansowe oraz premie roczne
  • możliwość udziału w nowych, ciekawych projektach

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Elektryka | Automatyka | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Inżynier | Jakość | 8D | Projektowanie | Lean | Six Sigma | Proces | Robotyka | Motoryzacja | Automatyka | Team Manager