Połącz...

Inżynier jakości klienta - branża motoryzacyjna

Lokalizacja Chrzanów
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 7-21-45166

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera jakości klienta.

Lokalizacja pracy: Chrzanów.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem w języku angielskim
  • udział w prowadzeniu dokumentacji jakościowej i zapewnieniu jakości produktów
  • przyjmowanie, analizowanie i reagowanie na reklamacje
  • wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • udział w audytach wewnętrznych oraz audytach klienta

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnej
  • znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, APQP, PDCA)
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne i dyspozycyjność

  • możliwość pracy przy ciekawych projektach dla największych światowych marek samochodowych
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • kursy językowe
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia wewnętrznie i zewnętrzne
  • jasno określone ścieżki kariery

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Jakość | Inżynier | 8D | ISO/TS 16949 | ISO | Quality inspector