Połącz...

Inżynier jakości i rozwoju dostawców - przetwórstwo stali

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 137283

Dla naszego klienta, firmy z branży przetwórstwa stalowego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko inżyniera jakości i rozwoju dostawców.

Zakres obowiązków:

  • aktywne działanie na rzecz doskonalenia współpracy z dostawcami
  • zarządzanie bazą dostawców, pod względem kwalifikowania, audytowania, okresowej kontroli i oceny możliwości technicznych, zdolności produkcyjnej, standardów jakościowych
  • zapewnienie skutecznego rozwiązywania problemów z dostawcami, w tym zatwierdzanie planów działań korygujących i rozwojowych oraz nadzór nad ich sprawną realizacją
  • wyszukiwanie nowych dostawców i zapewnienie sprawnego przebiegu procesu zmiany dostawcy
  • udział we wdrażaniu nowych projektów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • min. 3 lat doświadczeniu na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
  • dobra praktyczna znajomość narzędzi i metod zarządzania jakością (m.in. Six Sigma, PPAP, APQP, FMEA, SPC, Control Plan), systemów jakości i metody Lean Manufacturing
  • dobra znajomość procesów przetwórstwa stali (zwłaszcza obróbka mechaniczna, gięcie, spawanie, nakładanie powłok)
  • uprawnienie audytora wewnętrznego
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • samodzielność

  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i kompetencji
  • ciekawe stanowisko o dużym zakresie samodzielności
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Inżynieria | Przemysł | Jakość | Inżynier | Specjalista | Stal | Metal | Dostawca | Jakość |