Inżynier jakości dostawców - proces lutowania - branża automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137542

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera jakości dostawców.

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Obowiązki:

  • współpraca z dostawcami komponentów plastikowych na terenie Europy
  • wprowadzanie usprawnień dotyczących jakości detali i rozwój nowych uruchomień (APQP)
  • kreowanie oszczędności poprzez działania zapobiegawcze
  • rozwiązywanie sytuacji problematycznych na linii firma - dostawca
  • współpraca z działem zakupów

Wymagania

  • wykszałcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość procesu lutowania (rozpływowe, ręczne, przez fale)
  • dobra znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC
  • gotowość do podróży służbowych (50% czasu, teren - głównie kraje europejskie)

Korzyści

  • ciekawe stanowisko w korporacji o globalnym zasięgu
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • szeroki pakiet benefitów dodatkowych
  • możliwości szkoleń
  • pracę w firmie, dla której kultura i etyka są niezwykle ważne

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Inżynieria | Produkcja | Inżynier | Specjalista | Jakość | Odlewanie | APQP | 8D | FMEA | Six Sigma |