Połącz...

Inżynier Jakości Dostawców (branża automotive)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Kontakt Olga Dysput
Nr Ref. 4-30-40728

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży automotive – w związku z rozbudową zakładu poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Jakości Dostawców (branża automotive)

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie audytów u dostawców zewnętrznych,
  • Zapewnienie jakości dostarczanych komponentów i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z ich jakością,
  • Koordynowanie raportów 8D,
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania detali produkcyjnych (PPAP),
  • Współpraca z dostawcami w zakresie eliminacji problemów jakościowych i doskonalenia jakości,
  • Rozwijanie dostawców w związku z prowadzonymi projektami.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive;
  • Praktyczna znajomość narzędzi APQP, FMEA, PPAP, ISO TS;
  • Bardzo dobra znajomość standardów i narzędzi jakościowych stosowanych w branży automotive;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji (także poprzez szkolenia zagraniczne);
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Technik | Inżynier | Specjalista | 8D | APQP | AutoCAD | CATIA | Motoryzacja | Rozwój | Wdrażanie | FMEA | ISO/TS 16949 | ISO | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkt | Proces | Produkcja | Starszy / starsza | Jakość | Projekt | Six Sigma | SQA | Dostawca | Process engineer