Połącz...

Inżynier jakości (branża motoryzacyjna)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 132159

Naszym Klientem jest firma z branży motoryzacyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w produkcji elementów dla renomowanych marek samochodowych. W związku z nowymi projektami poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier jakości (branża motoryzacyjna).

Obowiązki:

  • Zapewnienie standardów jakości w obszarze produkcji;
  • Wdrażanie nowych usparwnień mających na celu podnoszenie efektywności i utrzymanie wysokiego poziomu jakości produktów i usług;
  • Opracowanie analiz ryzyka FMEA;
  • Przygotowanie dokumentacji PPAP;
  • Przeprowadzanie audytów procesów, produktów, dostawców;
  • Analizy problemów jakościowych;
  • Rekomendowanie programów naprawczych oraz kontrolowanie skuteczności tych programów;
  • Nadzór nad procesem rekamacji;
  • Definiowanie wymagań jakościowych dla procesu i produktu;
  • Kontakt z klientami i kontrahentami.

Wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive;
  • Praktyczna znajomość narzędzi APQP, FMEA, PPAP, ISO TS;
  • Bardzo dobra znajomość standardów i narzędzi jakościowych stosowanych w branży automotive;
  • Mile widziana znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją (metodologia Green Belt, 6-Sigma);
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji (także poprzez szkolenia zagraniczne);
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Technik | Inżynier | Specjalista | 8D | APQP | AutoCAD | CATIA | Motoryzacja | Rozwój | Wdrażanie | FMEA | ISO/TS 16949 | ISO | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkt | Proces | Produkcja | Starszy / starsza | Jakość | Projekt | Six Sigma | SQA | Dostawca | Process engineer