Połącz...

Inżynier Jakości

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 139867

Poszukujemy zmotywowanych, dynamicznych i proaktywnych w działaniu osób na stanowisko Inżyniera Jakości

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów, zgodnie z międzynarodowymi standardami;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Rozpatrywanie i analizowanie przyczyn reklamacji;
  • Proponowanie i wdrażanie działań naprawczych;
  • Usprawnianie procesu produkcji pod kątem jakościowym;
  • Aktywny udział w rozwijaniu relacji biznesowych z klientami;
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych;

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego;
  • Znajomość zagadnień i narzędzi (8D, FMEA, SPC, MSA, Ishikawa, 5 why etc.);
  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Korzyści

  • stałe zatrudnienie, na podstawie Umowy o pracę
  • pakiet socjalny
  • możliwość pracy w dynamicznym i zgranym zespole

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Technik | Inżynier | Specjalista | 8D | APQP | AutoCAD | CATIA | Motoryzacja | Rozwój | Wdrażanie | FMEA | ISO/TS 16949 | ISO | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkt | Proces | Produkcja | Starszy / starsza | Jakość | Projekt | Six Sigma | SQA | Dostawca | Process engineer