Połącz...

Inżynier jakości

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 138356

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w produkcji elektroniki, szukamy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości

Miejsce pracy: okolice Gdańska

Obowiązki:

  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów, zgodnie z międzynarodowymi standardami;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Rozpatrywanie i analizowanie przyczyn reklamacji;
  • Proponowanie i wdrażanie działań naprawczych;
  • Usprawnianie procesu produkcji pod kątem jakościowym;
  • Aktywny udział w rozwijaniu relacji biznesowych z klientami;
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych;

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim - warunek konieczny;
  • Wiedza z zakresu produkcji części do przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego;
  • Praktyczna znajomość narzędzi 8D, FMEA, PPAP, ISO, PDCA;
  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Ciekawa i pełna wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole;
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracy z wysokiej klasy specjalistami;
  • Rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych;
  • Karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy;
  • Prywatna opieka medyczna (gabinet na terenie firmy);
  • Możliwość awansu- poziomy i pionowy;
  • Wsparcie w relokacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Technik | Inżynier | Specjalista | 8D | APQP | AutoCAD | CATIA | Motoryzacja | Rozwój | Wdrażanie | FMEA | ISO/TS 16949 | ISO | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkt | Proces | Produkcja | Starszy / starsza | Jakość | Projekt | Six Sigma | SQA | Dostawca | Process engineer