Połącz...

Inżynier FMEA z j. angielskim w Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 137496

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z procesami nowych uruchomień i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy osób zainteresowanych objęciem stanowiska: Inżynier FMEA z j. angielskim w Automotive

Zakres obowiązków:

  • moderacja, przygotowanie oraz przegląd procesów FMEA w podległym dziale produkcyjnym
  • wsparcie przy wczesnym wykrywaniu możliwych problemów (rozwój procesu)
  • przygotowanie dokumentacji oraz wizualizacji komputerowych
  • tworzenie drzewa struktury produktów (komponenty, funkcje, niepowodzenia) przy użyciu oprogramowania do FMEA
  • planowanie, organizowanie oraz udział w spotkaniach FMEA
  • ocena i prezentowanie wyników analizy (wewnętrznie i zewnętrznie)
  • monitorowanie postępu w projektach FMEA

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje ustną i pisemną
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z metodologią FMEA

Korzyści

  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • stabilna praca w międzynarodowej korporacji w branży Automotive
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • bogaty pakiet szkoleń w gronie międzynarodowych ekspertów
  • dobra atmosfera pracy
  • praca dla ludzi z pasją, którzy chcą mieć kontakt z najnowszymi technologiami i nowinkami inżynieryjnymi

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Automatyka | Asystent / asystentka | Konsultant | Koordynator | Inżynier | Technik | Proces | FMEA | Process engineer