Połącz...

Inżynier elektronik - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 139758

Dla naszego klienta, firmy motoryzacyjnej, poszukujemy inżyniera elektronika, który chce rozwijać się w obszarze jakości dostawców.

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • monitorowanie dostawców komponentów elektronicznych pod względem jakości i wydajności
  • wspomaganie dostawców w rozwoju i we wdrażaniu nowych projektów
  • prowadzenie audytów i weryfikacji zdolności produkcyjnej, możliwości technicznych i standardów jakościowych wśród dostawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe i doświadczenie zawodowe w obszarze elektroniki
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na codzienny kontakt w tym języku
  • gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych (audyty u dostawców)
  • chęć rozwoju zawodowego jako inżynier jakości dostawców o specjalizacji elektronicznej

  • pełne wdrożenie stanowiskowe, związane z metodami narzędziami jakościowymi
  • szeroki pakiet szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Inżynier | Specjalista | Monter | Kierownik / menedżer | Inżynier jakości dostaw | APQP | 5S | 8D | ISO/TS 16949 | Proces | Motoryzacja | Jakość | Montaż | Lean Manufacturing | Quality Manager