Połącz...

Inżynier ds. utrzymania ruchu - nowa firma produkcyjna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 131468

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która będzie otwierała swój zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Inżynier ds. utrzymania ruchu.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • planowanie i wykonanie konserwacji prewencyjnej maszyn i instalacji
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • weryfikacja przyczyn awarii oraz planowanie napraw
  • przeprowadzanie audytów stanowiskowych/BHP

Wymagania

  • wykształcenie wykształcenie wyższe techniczne (np. automatyka przemysłowa, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn)
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku technika lub inżyniera ds. utrzymania ruchu w mocno zautomatyzowanym przedsiębiorstwie
  • wiedza z zakresu elektryki lub mechaniki lub automatyki
  • znajomość j. angielskiego mile widziana
  • chęć rozwoju w strukturach firmy

Korzyści

  • możliwość pracy przy nowych uruchomieniach
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne środowisko pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Mechanika | Inżynieria | Inżynier | Mechanik | Wsparcie techniczne | Technik | Elektryk | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Automatyka | Materiały | Mechaniczny | Elektryka | Power engineering technician