Połącz...

Inżynier ds. utrzymania ruchu - nowa firma w Gliwicach

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138602

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która będzie otwierała swój zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Inżynier ds. utrzymania ruchu - start-up firmy w branży opakowań

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • planowanie i wykonanie konserwacji prewencyjnej maszyn i instalacji
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • weryfikacja przyczyn awarii oraz planowanie napraw
  • przeprowadzanie audytów stanowiskowych/BHP

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe techniczne (np. automatyka przemysłowa, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn)
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku technika lub inżyniera ds. utrzymania ruchu w mocno zautomatyzowanym przedsiębiorstwie
  • wiedza z zakresu elektryki lub mechaniki lub automatyki
  • znajomość j. angielskiego mile widziana
  • chęć rozwoju w strukturach firmy

  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up firmy produkcyjnej (nowe uruchomienia)
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Mechanika | Logistyka | Inżynieria | Konsultant | Inżynier | Mechanik | Wsparcie techniczne | Technik | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Automatyka | Materiały | Mechaniczny |