Połącz...

Software Defined Networking Engineer

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 139415

Naszym Klientem jest właściciel jednego z największych i najszybciej rosnących ośrodków badawczo-rozwojowych branży nowoczesnych technologii.
Aktualnie w związku z rozwojem jego krakowskiego centrum poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Software Defined Networking.

Zakres obowiązków:

  • rozwój i projektowanie oprogramowania SDN
  • wprowadzanie rozwiązań opartych o SDN i OpenStack

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika lub pokrewne)
  • umiejętność administracji systemem Linux
  • znajomość protokołów sieciowych
  • znajomość Java

  • możliwość udziału w innowacyjnym projekcie i kontaktu z najnowszymi technologiami
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitowy
  • stabilne zatrudnienie

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Sieci | Inżynier | Administrator | Linux | Sieci | Java | IP | Development engineer