Połącz...

Senior DevOps Engineer (NLP)

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 12 000 - 16 000 PLN/m
Opublikowane 13 dni temu
Kontakt Anna Ptaszyńska-Biały
Nr Ref. 2-10-45758

Dla naszego Klienta, jednego ze światowych leaderów w rozwoju oprogramowania i sztucznej inteligencji szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Senior DevOps Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

Fascynuje Cię tematyka sztucznej inteligencji? Chciałbyś się zagłębić w tajniki NLP? A może uczenie maszynowe, to jest temat w którym chciałbyś się rozwijać? Posiadasz doświadczenie w programowaniu i administracji IT? Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś się rozwinąć zawodowo?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków to:

  • Wdrażanie, rozwijanie oraz tworzenie nowych rozwiązań w obszarze NLP (przetwarzanie języka naturalnego) oraz/lub uczenia maszynowego
  • Praca nad logami systemów sztucznej inteligencji
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań
  • Kreowanie technologii przyszłości

Wymagania

  • Praktyczna znajomość Pythona (mile widziane także doświadczenie z innymi językami skryptowymi)
  • Umiejętność i chęć programowania dla systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość jednego z wybranych języków programowania (Java, C, C++)
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań oraz kontrolowaniu jakości powstającego oprogramowania
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)

Korzyści

  • Praca nad technologiami przyszłości
  • Realny wpływ na wygląd tworzonych rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów – opieka medyczna (w tym dentystyczna), ubezpieczenie na życie, karta Multibenefit,
  • Bogaty pakiet szkoleniowy
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Infrastruktura | Sieci | Programmer