Połącz...

Inżynier ds. rozwoju dostawców

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 138266

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej wiodącym producentem dla branży elektronicznej oraz mechatronicznej, poszukujemy osób na stanowiko: Inżynier ds. rozwoju dostawców

miejsce pracy: woj. pomorskie

Obowiązki:

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych dostawców z rynlu lokalnego i LCC
  • Przeprowadzanie audytów u potencjalnych dostawców
  • Ocena i przeprowadzanie audytów strategicznych dostawców
  • Optymalizacja pracy z dostawcami
  • Wdrażanie działań redukujących koszty materiałowe
  • Rozpoznanie potrzebnej bazy procesów i technologii wymaganych od dostawców przy nowych projektach

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego
  • Wiedza techniczna z zakresu komponentów mechanicznych
  • Bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office ( z naciskiem na MS Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywne myślenie oraz samodzielność w realizacji zadań
  • Znajomość procesów produkcji: obróbka mechaniczna, tłoczenie

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracy z wysokiej klasy specjalistami
  • Rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • Karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • Prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • Możliwość awansu- poziomy i pionowy
  • Wsparcie w relokacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Mechanika | Operator | Obróbka skrawaniem |