Połącz...

Inżynier ds. procesu odlewania aluminium branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 132954

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem oraz procesem nowych uruchomień i planowanym otwarciem nowego wydziału produkcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier ds. procesu odlewania aluminium branża Automotive.

Obowiązki:

  • rozwijanie i wdrażanie projektów optymalizujących proces odlewania aluminium
  • analiza kosztów produkcyjnych oraz wsparcie procesu przygotowywania ofert
  • zatwierdzanie i wdrażanie modyfikacji produktów oraz procesów
  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji procesu produkcyjnego
  • analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań
  • nadzór nad wynikami audytów wewnętrznych (analiza danych, planowanie i wdrażanie działań korygujących)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane – Zarządzanie i Inżynieria Produkcji; Inżynieria Materiałowa; Metalurgia lub pokrewne)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży Automotive
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • dobra znajomość systemów zarządzania produkcją
  • dobra znajomość narzędzi zarządzania jakością (umiejętność wykorzystania technik i narzędzi jakościowych w praktyce)
  • mile widziane doświadczenie z zakresu zarządzania projektami nowych wdrożeń i nowych uruchomień

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość budowania kariery także w międzynarodowych strukturach firmy
  • bogaty pakiet szkoleń
  • możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych w międzynarodowych zespołach

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Inżynier | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer projektu | Kosztorysant | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | APQP | 5S | Montaż | ISHIKAWA | ISO | ISO 14001 | ISO 9000 | ISO/TS 16949 | Kanban | Lean | Metalurgia | Proces | Six Sigma | Smed | SQA | Black belt | CNC | Motoryzacja | Odlewanie | Odlewnictwo |