Połącz...

Inżynier ds. Procesu

Lokalizacja Żywiec
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 7 miesięcy temu
Kontakt Anna Bęben
Nr Ref. 7-21-49934

Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Miejsce pracy: Żywiec

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem wytłaczania rur plastikowych oraz nadzór nad procesem zgrzewania podczerwienią komponentów z tworzyw sztucznych
  • Optymalizacja procesu seryjnych produktów pod kątem jakościowym, kosztowym i wydajnościowym
  • Definiowanie procesu wytłaczania/zgrzewania dla nowych produktów;
  • Pomoc techniczna w przypadku reklamacji i problemów jakosciowych
  • Nadzór nad FMEA procesu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych – proces wtrysku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość podstawowych pojęć statystycznych używanych w procesie (SPC).
  • Umiejętność współpracy z ludźmi z różnych poziomów organizacji.
  • Zdolności analityczne – znajomość podstawowych pojęć statystycznych używanych w procesie (SPC)
  • Od kandydatów oczekujemy umiejętności szybkiego uczenia się, samodzielności i zdolności do efektywnego rozwiązywania problemów.

  • Możliwość rozwoju w ramach ciekawej, nowoczesne organizacji, liczne szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny
  • Ubezpieczenie NNW
  • Program MULTISPORT - dofinansowanie
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynier | Specjalista | Inżynier procesu | Motoryzacja | Wytwórczy | Mechaniczny | Lean Manufacturing | Proces | Produkcja | Wtrysk | Process engineer