Połącz...

Inżynier ds. FMEA - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Nr Ref. 7-30-41149

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera ds. FMEA.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • moderacja, przygotowanie oraz przegląd procesów FMEA w podległym dziale produkcyjnym
  • wsparcie przy wczesnym wykrywaniu możliwych problemów (rozwój procesu)
  • przygotowanie dokumentacji oraz wizualizacji komputerowych
  • tworzenie drzewa struktury produktów (komponenty, funkcje, niepowodzenia) przy użyciu oprogramowania do FMEA
  • planowanie, organizowanie oraz udział w spotkaniach FMEA
  • ocena i prezentowanie wyników analizy (wewnętrznie i zewnętrznie)
  • monitorowanie postępu w projektach FMEA

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje ustną i pisemną
  • praktyczna znajomość metody FMEA, poparta doświadczeniem (w tym praktyki, staże - preferowane w branży Automotive)

  • stabilna praca w międzynarodowej korporacji w branży Automotive
  • możliwość rozwoju, bogaty pakiet szkoleń
  • dobra atmosfera pracy
  • pakiet korzyści pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Inżynier | Specjalista | Inżynier procesu | Proces | FMEA | Motoryzacja | Process engineer