Inżynier automatyk - Siemens S5 i S7, ABB system S4C+ oraz IRC5

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 133946

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z podniesieniem poziomu produkcji i powiększeniem kadry pracowniczej, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera automatyka

Zakres obowiązków:

  • programowanie sterowników PLC Siemens S5 i S7
  • programowanie robotów ABB system S4C+ oraz IRC5
  • programowanie robotów Kuka

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu informatyki i mechaniki ogólnej
  • podstawy sterowania pneumatycznego i hydraulicznego
  • wiedza z zakresu elektrotechniki – czytanie i analizowanie schematów elektrycznych
  • podstawy konstrukcji maszyn, mile widziana wiedza dotycząca ciśnieniowych maszyn odlewniczych oraz maszyn CNC
  • umiejętność diagnozowania awarii i serwisowania robotów ABB i Kuka
  • umiejętność analizowania awarii maszyn i rozwiązywanie bieżących problemów
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację ustaną i pisemną
  • znajomość pakietu MS Office

Korzyści

  • praca w międzynarodowej, rozpoznawalnej firmie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • samodzialne stanowisko pracy z szerokim zakresem uprawnień
  • możliwość uczestniczenia w projektach nowych uruchomień

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Obsługa / serwis | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Wsparcie techniczne | Technik | Lider zespołu | Supervisor | Kierownik zmiany | Kierownik / menedżer | Inżynier | Koordynator | Monter | Dyrektor | Narzędziowiec | Specjalista | Inżynier procesu | Planista | Montaż | Automatyka | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Motoryzacja |