Połącz...

Inżynier Automatyk

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 135535

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, produkująca części do przemysłu samochodowego.
W związku z rozbudową zakładu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń;
  • Programowanie i modyfikowanie maszyn i robotów;
  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń i maszyn;
  • Rozwiązywanie problemów w obszarze automatyki;
  • Wprowadzanie zmian i udoskonaleń poprawiających wydajność produkcji;
  • Współpraca z działami produkcji oraz jakości;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektronika, automatyka);
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki i automatyki (napędy, falowniki, sterowniki PLC i Siemens S7);
  • Uprawnienia SEP do 1kV, (mile widziane 15kV);
  • Znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji (także poprzez szkolenia zagraniczne);
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Automatyka | Technik | Inżynier | Specjalista | Montaż | Automatyka | Wdrażanie | Elektronika | Elektryka | Wytwórczy | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Mechaniczny | Produkt | Produkcja | Scada | SEP | PLC | Pneumatyka |