Połącz...

Inżynier aplikacyjny- Projektant Elektryk

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 137186

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży oświetleniowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier aplikacyjny- Projektant Elektryk

Miejsce pracy: Monachium- Wymagana Relokacja

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów, obwodów elektrycznych do zastosowań oświetleniowych LED opierających się między innymi na programie Altium i modelowaniu 3D
  • Tworzenie plików Gerber
  • Przeprowadzanie pomiarów optycznych i elektrycznych , symulacji i analiz
  • Tworzenie demonstracji oświetleniowych
  • Tworzenie arkuszy danych , not aplikacyjnych, dokumentacji, raportów - praca w międzynarodowych zespołach

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne – najlepiej elektryczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy ze sprzetem laboratoryjnym i optycznymi przyrządami pomiarowymi
  • Doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań oświetleniowych LED
  • Znajomość rynku podzespołów elektronicznych, mile widziane powiązanie z oświetleniem LED
  • Otwartość, umiejętność dobrej organizacji oraz efektywnego osiągania celów
  • Język angielski – bardzo dobra znajomość, niemiecki- mile widziany
  • Znajomość Altium, Eagle, 3D.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie medyczne
  • szanse na rozwój w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Elektronika | Inżynier | Projektant | Elektronika | CAD / CAM | Eagle | 3D |