Inżynier aplikacji ze znajomością MATLAB/SIMULINK - Centrum R&D

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 129552

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem centrum R&D i pojawieniem się nowych projektów, poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska: Inżynier aplikacji ze znajomością MATLAB/SIMULINK

Zakres obowiązków:

  • opracowanie algorytmów wykrywania kolizji drogowej z wykorzystaniem Matlab, Simulink lub/i Stateflow
  • analiza sprzętu "hardware in the loop"
  • bezpośredni kontakt z klientem celem omówienia pracy konkretnych rozwiązań/kalibracji/algorytmów
  • bliska współpraca z teamem w USA

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki/mechaniki/fizyki/inne pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakt klientami i zagranicznymi oddziałami firmy
  • dobra praktyczna znajomość MATLAB/SIMULINK
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (także za ocean)
  • mile widziana znajomość C/C++

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy, nastawienie na współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Elektronika | Elektryka | Inżynier | Laboratorium | Matlab | Electrical engineer