Połącz...

International e-learning system Administrator

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Małgorzata Śmietało
Nr Ref. 140061

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej - lidera w swojej branży wraz z rozwojem wewnętrznych struktur szkoleniowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Administratora aplikacji e-learningowej.

Twoim zadaniem będzie zapewnienie rozwoju wewnętrznego systemu szkoleniowego we wszystkich lokalizacjach firmy na terenie całego świata. Opracowanie koncepcji oraz wdrożenie procesów szkoleniowych i standardów, które umożliwią efektywne i sprawne zarządzanie wewnętrznym portfolio szkoleniowym.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie funkcjonowania wewnętrznego systemu szkoleniowego poprzez bieżącą aktualizację danych.
  • Zarządzanie standardami, polityką oraz procedurami LMS (Learning Management System) poprzez nadawanie dostępów oraz zarządzanie grupami użytkowników.
  • Tworzenie raportów i analiz pozwalających na monitorowanie efektywności systemu.
  • Stałe monitorowanie systemu celem zapewnienia spójności danych.
  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu zgłaszanych przez nich incydentów.
  • Bieżąca współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie udoskonalania funkcjonowania systemu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe bądź ugruntowane doświadczenie w zakresie zarządzania systemem, najchetniej e-learning.
  • Doskonała umiejętność współpracy z wewnętrznymi klientami oraz dostawcami
  • Proaktywna postawa w kontekście rozwiązywania bieżących problemów oraz umiejętność analizy pojawiających się problemów.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office Suite oraz Excel.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do podróży służbowych (ok. 20%).

  • Możliwość realnego udziału w tworzeniu start-up'u w ramach prestiżowej organizacji,
  • Elastyczność formy współpracy - umowa o pracę lub B2B,
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • Finansowanie profesjonalnych szkoleń i studiów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | HR and administracja and prawo | Oprogramowanie | Administracja | Administrator | Koordynator | Szkolenie | Excel | Application administrator