Połącz...

Interim Project Manager- Inteligentne systemy IT

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 137414

Dla naszego Klienta – lidera w branży energetycznej - poszukujemy osoby, która dołaczy do organizacji na okres 9 miesięcy i obejmie stanowisko: Interim Project Managera w obszarze inteligentnych systemów IT.

Miejsce pracy: Warszawa
Forma zatrudnienia: B2B

W zakres obowiązków będzie wchodzić:

  • Zamknięcie wdrożenia systemu IT
  • Zamknięcie instalacji liczników AMI
  • Realizacja procesu clean up (ustabilizowanie komunikajcji licznik-koncentrator-system)
  • Opracowanie procesu eksploatacji systemu AMI (od liczników, poprzez stacje do systemu)
  • Monitorowanie montażu liczników bilanasujących
  • Współpraca w ramach PTPIREE w zakresie AMI i liczników bilansujących
  • Zapewnienie właściwego ujęcia finansowego nakładów AMI
  • Raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne postępów AMI

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: energetyka, informatyka.
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT (mile widziane w branży energetycznej)
  • Doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu projektami
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów
  • Rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji
  • Samodzielność oraz asertywność
  • Gotowość do zatrudnienia na podstawie Umowy cywilno-prawnej

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Księga główna |