Połącz...

Integration Manager

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 13 dni temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 2-10-44776

Dla skandynawskiej firmy z sektora medycznego o globalnym zasięgu i innowacyjnym podejściu do prowadzonego biznesu poszukujemy: Managera ds. Integracji.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za integrację systemów informatycznych w ramach Global IT Delivery Center w oparciu o chmurę!

Główne zadania:

  • Opracowanie planu i zasad integracji systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie
  • Przeprowadzenie globalnej integracji systemów – w kolejce czeka już moduł HR i Finanse
  • Koordynacja wszystkich etapów integracji – z elementami zarządzania projektem i komunikacją zespołów projektowych.
  • Konfiguracja nowych funkcjonalności w ramach integrowanych systemów.
  • Utrzymanie, dbałość o rozwój i najwyższą funkcjonalność systemu po etapie integracji i wdrożenia.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Telekomunikacja).
  • Doświadczenie w integracji danych i systemów po stronie klienta lub w obszarze konsultingowym.
  • Doświadczenie w pracy z iPasS (Mulesoft, Liason, Dell Boomi).
  • Znajomość i doświadczenie praktyczne Dell Boomi będzie atutem.
  • Znajomość technologii SQL, C#, XML, EDI.
  • Umiejętność pracy zespołowej i transferu wiedzy. Osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z innymi konsultantami i użytkownikami w obszarze integracji.
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne, także w języku angielskim.

  • Możliwość realizacji kompleksowej integracji oprogramowania o zasięgu globalnym,
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności managerskich w firmie o skandynawskiej kulturze pracy
  • Umowa o pracę i stabilna perspektywa zatrudnienia,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV w języku ANGIELSKIM wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Kierownik / menedżer | Programista | Kierownik / menedżer produktu | .NET | C# | SQL | Development Manager / Team Leader