Połącz...

Inspektor ds. reklamacji z j. włoskim (back-office)

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138785

Dla nowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. reklamacji.

Zakres obowiązków:

  • migracja procesu z zagranicznej jednostki do SSC w Łodzi.
  • analiza reklamacji zgłoszonych przez klientów za pośrednictwem Działu Obsługi Klienta.
  • uzgodnienie przyczyny i sposobu rozwiązania problemu, we współpracy z innymi działami w Firmie.
  • przekazanie propozycji rozpatrzenia reklamacji Klientowi, za pośrednictwem pracownika Działu Obsługi Klienta.
  • odpowiedzialność za kwestie administracyjne związane z reklamcją, np. noty kredytowe, noty debetowe, zwroty towaru.

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku administracyjnym związanym z logistyką i/lub obsługą klienta i/lub zakupami, zdobyte w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • biegła znajomość języka włoskiego.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP.
  • wykształcenie wyższe.
  • dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • nastawienie na wysoki poziom obsługi klienta.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Produkcja and zakupy and logistyka | Administracja | Logistyka | Kupno | Produkcja | Administrator | Specjalista | Administracja | Back office | Biuro | SSC | SAP |