Połącz...

Indirect Buyer z językiem angielskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 11 godzin temu
Nr Ref. 139509

Grafton Recruitment dla globalnego szwajcarskiego centrum biznesu poszukuje doświadczonych Specjalistów ds. Zakupów posługujących się biegle językiem angielskim.

Obowiązki:

  • kontakt z dostawcami z rynku europejskiego
  • analiza wycen części i produktów według specyfikacji i zapotrzebowania
  • optymalizacja kosztów zakupu, dostawy oraz negocjacje cenowe z dostawcami
  • koordynacja procesu zamówień, dostaw oraz procesu fakturowania
  • codzienna współpraca z działami zamówień, planowania, księgowości

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w Dziale Zakupów w branży technicznej
  • doświadczenie w nawiązywaniu relacji biznesowych z dostawcami z obszaru całej Europy
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu SAP
  • znajomość programu MS Excel na wysokim poziomie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętności negocjacyjne

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w licznych szkoleniach
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy)

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Produkcja | Logistyka | Kupiec | SAP | Zakupy | Logistics specialist