Specjalista w dziale administracji HR z językiem niemieckim lub francuskim

Lokalizacja Wrocław
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 7 000 PLN/m
Opublikowane 15 dni temu
Nr Ref. 5-26-43953

Grafton Recruitment we współpracy z międzynarodową firmą poszukuje osób na stanowisko:<b> Specjalista w dziale administracji HR z językiem niemieckim lub francuskim </b>

Lokalizacja: centrum Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • kontakt z pracownikami firmy (pracującymi odpowiednio w krajach DACHu lub Francji),
  • udzielanie informacji na tematy związane z cyklem życia pracowniczego ( ilość dni urlopowych, przysługujące benefity, szkolenia, itp.),
  • weryfikowanie poprawności zawieranych umów o pracę,
  • aktualizacja danych pracowniczych w systemie,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z obszarem HR,
  • zaawansowana znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (C1),
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2/C1),
  • doświadczenie komercyjne oraz znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • pozytywne nastawienie, chęć rozwoju zawodowego,
  • dostępność do pracy w wymiarze 40h/tygodniowo w godzinach biznesowych.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów ( karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, kursy języków obcych, szkolenia tematyczne, itp.),
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • międzynarodowe środowisko, wysoka kultura pracy.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search-disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Asystent / asystentka | Konsultant | Specjalista | Rekruter | Asystent prawny | Associate | Wsparcie | Biuro | Płace | Osobisty | Kadry | Polskie prawo pracy | Rekrutacja | SAP HR | SSC | Praktykant / praktykantka | Szkolenie | Młodszy / młodsza | Zarządzanie zasobami ludzkimi | HR | Excel | EMEA / CEE | BPO | Benefity i świadczenia | Administracja | Klient | Wprowadzanie danych | Finanse | Dane podstawowe | Język | Rozmowy przychodzące | HR lecturer