Połącz...

HRO&Payroll Manager z językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 139870

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej, poszukujemy kandydata na stanowisko HRO Managera.

Zakres obowiązków:

  • zarządzaniem obszarem HR i payroll dla jednego z klientów firmy
  • dbałość o wysoką jakość procesów zgodnie z SLA
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników (około 20 osób)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze HRO & payroll (minimum 5 lat)
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w firmie outsourcingowej/SSC
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w firmie wiodącej w swojej branży
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych
  • bogaty pakiet szkoleń

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Kierownik / menedżer | HR | Płace | Zarządzanie zasobami ludzkimi | HR Business Partner