Połącz...

HR Manager z j. angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140115

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży IT. Obecnie firma poszukuje kandydata na stanowisko HR Managera.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z dyrektorem technicznym oraz managerami
  • zarządzanie działem HR&payroll
  • zarządzanie zespołem 3 specjalistów
  • realizacja strategii personalnej firmy
  • sporządzanie raportów, analiz i statystyk wspierających procesy decyzyjne w zakresie polityki HR

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w oparciu o umowę na zastępstwo
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze HR
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • płynna znajomość języka angielskiego (C1 - warunek konieczny)

Korzyści

  • praca w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • benefity pozapłacowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Kierownik / menedżer | Benefity | Rekrutacja | Rozwój | Szkolenie | Zarządzanie zasobami ludzkimi | HR Business Partner