Połącz...

HR Manager

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Nr Ref. 1-12-41475

Dla naszego Klienta, jednego z największych podmiotów z branży retail będącego równocześnie jednym z najbardziej docenianych na świecie Pracodawców, poszukujemy osoby na stanowisko HR Generalist.

Obowiązki:

  • bycie lokalnym partnerem biznesu, pracowników w obszarze szeroko pojętego HR, jako łącznik pracowników z biznesem.
  • zapewnianie wsparcia HR i doradztwa dla współpracowników i menedżerów,
  • tworzenie oraz implementacja planów HRowych dla biznesu
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych w odniesieniu do odpowiednich potrzeb biznesowych,
  • tworzenie, implementacja i wsparcie obszaru aktywności dotyczących szkoleń i rozwoju i rozwijania talentów,
  • udział w pozycjonowaniu firmy jako atrakcyjnego miejsca do pracy i budowania marki, employer brandingu
  • przyczynianie się do zabezpieczania i sprawdzania zgodności procedur HR z regulacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (w wewnętrznym dziale HR, w różnorodnych obszarach tj. rekrutacja, rozwój, szkolenia, analizy, wynagrodzenia i benefity zarządzanie HR)
  • znajomość angielskiego na min. poziomie B2
  • gotowość do proponowania i wdrażania kreatywnych rozwiązań HR,
  • chęć związania się z organizacją, w której kultura organizacyjna jest jedną z największych wartości

  • zespół osób silnie zaangażowanych w codzienną pracę oraz gotowych do wsparcia
  • interesująca scieżka rozwoju w ramach organizacji
  • bogaty program benefitów, m.in. opieka medyczna , karta MultiSport oraz plan emerytalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Prawo | Generalist | Kierownik / menedżer | Kadry | Płace | Agencja rekrutacyjna | Rekrutacja | Zarządzanie talentem | Pozyskiwanie talentów | Zarządzanie zasobami ludzkimi | HR Generalist