Połącz...

HR Generalist

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138690

Jeżeli znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym i poszukujesz nowych możliwości rozwoju w obszarze HR, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą! Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości i zarządzania inwestycjami, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HR Generalist – zastępstwo na 5-6 miesięcy

Zadania:

  • wsparcie managerów w obszarze doradztwa z zakresu prawa pracy,
  • przygotowanie dokumentacji personalnej dla pracowników i managerów,
  • ścisła współpraca i komunikacja z zespołem Kadr i Płac - gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych,
  • przeprowadzanie rekrutacji pracowniczych,
  • monitorowanie wskaźników HR,
  • działania związane z komunikacją i wizerunkiem firmy,
  • tworzenie raportów i zestawień dotyczących spraw personalnych.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym środowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość podstaw prawa pracy - warunek konieczny,
  • znajomość programu SAP HR będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 5-6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawanej na rynku organizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Generalist | Specjalista | Płace | Rekrutacja | Polskie prawo pracy | HR | SAP HR |