Połącz...

HR Advisory Expert with German

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136665

Firma Grafton Recruitment wspiera start-up w Krakowie, dlatego też poszukujemy młodych, dynamicznych osób, które wiążą swoją ścieżkę kariery zawodowej z działem Human Resources i chcą zdobyć pierwsze profesjonalne doświadczenie.

Miejsce pracy: Kraków
Stanowisko: Specjalista w dziale Human Resources

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i koordynowanie zadań oraz projektów
  • Administracja personalna oraz zarządzanie dokumentami
  • Dostarczanie informacji pracownikom na temat ich wynagrodzeń, przebiegu pracy, ilości wykorzystanego urlopu, przysługujących benefitach itp.
  • Obsługa procesów związana z pracowniczym cyklem życia
  • Dokonywanie analiz określonej grupy pracowników pod kontem administracyjnym
  • Praca z danymi osobowymi na wewnętrznej bazie: wprowadzanie informacji do systemu, generowanie informacji dla zewnętrznych podmiotów (zabezpieczenie społeczne, podatek dochodowy, etc.)
  • Współpraca z wewnętrznymi klientami, menażerami i team leaderami
  • Analiza w celu ulepszania istniejących procesów administracyjnych i procedur współpracy z Klientami

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Chęć rozwoju
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Otwartość na nowe, zawodowe wyzwania
  • Orientacja na cel, zadaniowość
  • Umiejętność pracy w grupie jak również samodzielnego wykonywania zadań

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Możliwość wzięcia udziału w start-upowym projekcie
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Dużo ciekawych wyzwań zawodowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR | Administracja | Finanse SSC / BPO | Asystent / asystentka | Specjalista |