Połącz...

HR Administrator z językiem hiszpańskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 136895

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ciekawej kulturze organizacyjnej poszukujemy pasjonata języka francuskiego na stanowisko: HR Administrator z językiem hiszpańskim

Zadania:

  • kontakt z klientem wewnętrznym w języku hiszpańskim (telefoniczny i mailowy)
  • wspieranie zespołu w administracyjnych
  • kontakt z innymi oddziałami w celu zapewnienia najwyższej jakości usług
  • zarządzanie firmową bazą danych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (pełna dyspozycyjność)
  • znajomość języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego na min. poziomie komunikatywnym
  • staż/praktyki w administracji lub w obsłudze klienta mile widziane
  • dobra organizacja czasu pracy własnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • motywacja do pracy
  • umiejętność współpracy w zespole

Korzyści

  • stabilna praca w komfortowych warunkach
  • szeroki pakiet benefitów,
  • przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego
  • liczne szkolenia ( w tym zagraniczne wyjazdy)
  • praca w centrum Poznania w dogodnej lokalizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Prawo | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Administrator | Asystent / asystentka | Urzędnik | Specjalista | Księgowy / Księgowa | Wsparcie | Administracja | Prawny | Back office | HR | Polityka kadrowa | Staż | Młodszy / młodsza | SAP HR | Agencja rekrutacyjna | Rekrutacja | Osobisty | Kadry | Podróże i wydatki |