HR Administrator/Koordynator z biegłym j. angielskim (Law consulting company)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 1-26-40703

Dla naszego Klienta, prestiżowej organizacji o zasięgu globalnym, która obecnie buduje swoje nowe struktury, centrum biznesowe w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. administracji HR/Koordynator

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wsparcie międzynarodowej organizacji pod kątem administracyjnym w obszarze HR, praca w zarzadzaniu procesem
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • koordyancja procesu na poziomie międzynarodowym, wsparcie kadrowo-płacowe
  • Kontakt ze zleceniodawcami i wewnętrznymi klientami
  • Wprowadzanie danych do systemu, raportowanie
  • Współpraca z innymi jednostkami globalnie

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze administracji HR mile widziane na podobnym na stanowisku (kilkuletnie) w koordynacji procesem oraz zespołem
  • Płynna znajomość j. angielskiego (support i codzienna kooperacja z UK)
  • Wykształcenie wyższe z obszaru HR/Psychologia/Socjologia/Nauki Społeczne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, systemów HR
  • Samodzielność w działaniu, otwartość na pracę w zespole
  • Analityczność, dokładność, skrupulatność
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne, otwratość na naukę
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym dynamicznym środowisku

  • interesujące wyzwania zawodowe (nowy dział), rozwój wraz w tworzeniem nowych struktur firmy w Polsce
  • prestiżowe środowisko zawodowe (law consulting company)
  • stała umowa o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów: Prywatny Pakiet Medyczny, Karta Multisport oraz wiele innych
  • szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne (również za granicą)
  • perfekcyjna lokalizacja (okolice centrum!)
  • praca w języku angilelskim na co dzień

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Obsługa klienta | Administrator | Asystent / asystentka | Specjalista | Sekretarka | Urzędnik | Administracja | Back office | Excel | Biuro | Lecturer