Połącz...

HR Administrator

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 6-12-41055

Dla jednego z naszych klientów amerykańskiej firmy, która obecnie rozbudowuje w Krakowie swoje centrum biznesowe poszukujemy osoby na stanowisko: HR Administratora.

Obowiązki :

  • wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego i ich aktualizacja
  • kontakt z pracownikami, odpowiedzi na zapytania dotyczące kwestii kadrowych
  • przygotowywanie dokumentów i umów dla pracowników
  • administrowanie benefitami dla pracowników

Wymagania

  • min. 6 miesięcy doświadczenia w administracji HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość prawa pracy
  • dobra znajomość MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • mile widziana znajomość systemu Enova

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Koordynator | Administracja | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | HR lecturer