Połącz...

Absolwenci filologii angielskiej lub amerykanistyki

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 139724

Dla stabilnej firmy będącej na polskim rynku od ponad 15 lat poszukujemy osób, które posługują się biegle językiem angielskim i są otwarte na zdobywanie doświadczenia w obszarze Obsługi Klienta.

Aktualnie tworzymy nowy zespół, który będzie odpowiedzialny za wsparcie swoich partnerów w Wielkiej Brytanii.

Codzienne obowiązki:

  • zarządzanie rozwiązaniami dla Klientów zgodnie z ich wymogami
  • współpraca ze specjalistami z działu IT i Sprzedaży
  • wprowadzanie i zarządzanie danymi technicznymi w systemie, tworzenie dokumentacji
  • codzienny kontakt z Klientami w języku angielskim, rozwiązywanie trudności związanych z licencjami, rozwinięciem licencji, wyceną usług

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (C1 lub C2)
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku międzynarodowym

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w firmie z branży IT
  • pakiet socjalny
  • możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach
  • finansowy bonus roczny
  • eventy/ spotkania integracyjne
  • pakiet szkoleń

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | IT | Sprzedaż | Agent | Pierwsza linia wsparcia | Customer support