Połącz...

Absolwenci filologii angielskiej lub amerykanistyki

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 24 dni temu
Nr Ref. 139724

Dla stabilnej firmy będącej na polskim rynku od ponad 15 lat poszukujemy osób, które posługują się biegle językiem angielskim i sa otwarte na zdobywanie doświadczenia w obszarze Obsługi Klienta.

Aktualnie tworzymy nowy zespół, który będzie odpowiedzialny za wsparcie swoich partnerów w Wielkiej Brytanii.

Codzienne obowiązki:

  • zarządzanie rozwiązaniami dla Klientów zgodnie z ich wymogami
  • współpraca ze specjalistami z działu IT i Sprzedaży
  • wprowadzanie i zarządzanie danymi technicznymi w systemie, tworzenie dokumentacji
  • codzienny kontakt z Klientami w języku angielskim, rozwiązywanie trudności związanych z licencjami, rozwinięciem licencji, wyceną usług

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (C1 lub C2)
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku międzynarodowym

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w firmie z branży IT
  • pakiet socjalny
  • możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach
  • finansowy bonus roczny
  • eventy/ spotkania integracyjne
  • pakiet szkoleń

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | IT | Sprzedaż | Agent | Pierwsza linia wsparcia | Customer support