Połącz...

Hardware Engineer (centrum R&D - Wrocław)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137505

W związku z rozwojem centrum R&D Naszego Klienta i pojawieniem się nowych międzynarodowych projektów, poszukujemy osób zainteresowanych objęciem stanowiska Hardware Engineer.

Obowiązki na stanowisku:

  • projektowanie, rozwój i testowanie układów elektronicznych
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
  • definiowanie specyficznych wymagań odnośnie layoutów
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji
  • współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą

Wymagania

  • min. 2,5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe elektroniczne, bądź pokrewne
  • wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakt z oddziałami zagranicą
  • znajomość programów do projektowania elektroniki
  • znajomość zasad projektowania układów elektronicznych

Korzyści

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta multisport,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • 5 własnych laboratorium,
  • kursy języka angielskiego
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie relokacyjne dla osób spoza Wrocławia

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: wroclaw7@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Elektronika | Elektryka | Inżynier | Laboratorium | PCB | Mikrokontroler | RandD |