Połącz...

Handlowiec - branża stalowa

Lokalizacja świętokrzyskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 9 dni temu
Nr Ref. 7-13-40979

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu hutniczego, poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sprzedaży i doradztwa technicznego w zakresie wyrobów ze stali
  • poszerzanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z istniejącymi klientami
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych
  • raportowanie działań i wyników

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B dla przemysłu
  • doświadczenie w branży stalowej będzie dużym atutem
  • gotowość do pracy „w terenie”, odbywania podróży służbowych i wizyt u klientów z woj. świętokrzyskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • samodzielność i odpowiedzialność

  • wynagrodzenie proporcjonalne do kompetencji, wzbogacone o pakiet premiowy
  • program szkoleniowy
  • możliwości awansu
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Produkcja | Sprzedawca | Specjalista | B2B | Techniczny | Sprzedaż | Regionalny | Stal | Metal | Dealer