Połącz...

Grafik komputerowy pilnie poszukiwany!

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Nr Ref. 134968

Dla naszego Klienta, lidera w branży internetowych gier komputerowych, poszukujemy pasjonatów, którzy dołączą do dynamicznego zespołu na stanowisku Artysty-Grafika w Krakowie lub Malcie!

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z Dyrektorami kreatywnym w celu tworzenia postaci i otoczenia
  • tworzenie gotowych elementów gry
  • tworzenie elementów HUD

Wymagania

  • doskonałe umiejętności projektowania 2D oraz ilustrowania
  • tworzenie postaci oraz otoczenia w różnych stylach artystycznych
  • biegłość w obsłudze programów Photoshop lub Corel Painter
  • doświadczenie w After FX oraz w branży gier mile widziane

  • możliwość pełnego wykorzystania i rozwijania swojego potencjału
  • przyjazna, prorozwojowa atmosfera
  • wyjazdy i imprezy integracyjne
  • bogaty pakiet szkoleń
  • prywatna opieka medyczna

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/