Połącz...

Grafik gier online - praca na Malcie

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134605

Naszym klientem jest firma tworząca gry losowe i hazardowe online. Dla naszego klienta poszukujemy grafika, który dołączy do zespołu kreatywnego w centrum zlokalizowanym na Malcie.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie blisko współpracować z dyrektorami kreatywnymi przy tworzeniu projektów koncepcyjnych i szkiców środowisk wizualnych gry. Do zadań grafika będzie należeć także tworzenie finalnej wersji elementów grafiki gier – postaci, obiekty, tła, części HUD.

Wymagania

Wymagania:
  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie tworzenia grafiki 2D i ilustracji
  • udokumentowane w portfolio doświadczenie w zakresie tworzenia projektów postaci, obiektów i teł
  • doświadczenie w branży gier będzie atutem
  • dobra praktyczna znajomość programów graficznych (Photoshop / Corel Painter)
  • doświadczenie w tworzeniu animacji w programie After FX będzie atutem
  • wszechstronność, elastyczność co do stylu tworzonej grafiki
  • dobre umiejętności organizacji własnej pracy oraz dotrzymywania terminów
  • dobre umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej

Korzyści

Korzyści:
  • ciekawa, umożliwiająca realizację własnych pomysłów i rozwój umiejętności praca w centrum programistycznym na Malcie
  • dobra atmosfera w zespole, płaska struktura organizacyjna
  • wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności, wzbogacone o pakiet korzyści pozapłacowych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz portfolio wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Grafik | Ilustrator |