Połącz...

Główny Technolog

Lokalizacja kujawsko-pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 135517

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w produkcji pomp, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz

Zadania:

  • Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej dla produkcji odlewniczej;
  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych odlewów z żeliwa szarego, sferoidalnego oraz staliwa w aspekcie metalurgicznym i technologicznym,
  • Prowadzenie prac doświadczalnych ukierunkowanych na wdrażanie nowych technologii;
  • Opracowywanie koncepcji technologicznych dla nowych wdrożeń;
  • Opracowanie ofert pod kątem technicznym;
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych procesów technologiczno-metalurgicznych;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na stanowisku technologa w Odlewni;
  • Znajomość technologii odlewania oraz konstruowania wyrobów ze staliwa i żeliwa sferoidalnego;
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Obsługa programu Solid Works;
  • Język angielski - mile widziany;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Nastawienie na współpracę w zespole i kreowanie nowych pomysłów;
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;

Korzyści

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji technicznych i kompetencji;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Stabilność zatrudnienia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Mechanika | Przemysł ciężki | Przemysł | Produkcja | Jakość | Supervisor | Lider zespołu | Inżynier | Technolog | Specjalista | Projektowanie | Metal | Metalurgia | Proces | Montaż | Ścieki / odpady | Zarządzanie gospodarka wodną i odpadami | SolidEdge | Solidworks | Jakość | Technologist