Połącz...

Główny specjalista ds. BHP - zakład produkcyjny

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 27 dni temu
Nr Ref. 7-21-40692

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko głównego specjalisty ds. BHP.

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • proponowanie i wprowadzanie działań prewencyjnych i promujących bezpieczeństwo i higienę pracy,
  • monitorowanie przepisów oraz zmian w przepisach dotyczących BHP (przepisy prawa polskiego, wewnętrzne regulacje firmy)
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych z zakresu BHP
  • udział w przeprowadzeniu oceny ryzyka zawodowego
  • aktywne uczestnictwo w postępowaniach po zdarzeniach wypadkowych
  • prowadzenie prezentacji i konsultacji na potrzeby kierownictwa fabryki
  • współdziałanie ze specjalistą ds. ochrony środowiska

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu BHP
  • min. 3 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP i ochrony środowiska oraz ich praktycznego zastosowania w zakładzie produkcyjnym
  • aktualne uprawnienia zawodowe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobre umiejętności interpersonalne, chęć wykazywania własnej inicjatywy, odpowiedzialność

Korzyści

  • samodzielne stanowisko w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia
  • korzyści pozapłacowe

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Specjalista | Bezpieczeństwo | Cameraman