Połącz...

Główny Księgowy ze znajomością Navision i j. angielskiego

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136768

Aktualnie dla naszego Klienta o międzynarodowym zasięgu z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowy/ Księgowa.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy
Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
  • Windykacja należności
  • Uzgadnianie sald powierzonych kont (banki, rozrachunki z kontrahentami, pracownikami, Intercompany)
  • Rozliczanie, dekretowanie i księgowanie faktur wewnętrznych, dokumentów podróży służbowej, wydatków pracowniczych, etc.
  • Sporządzanie raportów cash-flow oraz raportów pomocniczych
  • Korespondencja z Klientami, bankami, dostawcami, pracownikami (outsourcing) etc.
  • Kontrola i realizacja płatności

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, finanse)
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa (ustawa o rachunkowości i ustawy podatkowe)
  • Znajomość systemu Navision – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Wysokie zdolności analityczne, sumienność, dokładność

Korzyści

  • Pracy w międzynarodowym zespole;
  • Podróże zagraniczne;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji;
  • Międzynarodowe szkolenia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Fakturowanie |